Whatsapp Canlı Destek
Telefon Hemen Ara

Ünlü oyuncu Tevfik Cemal İnceoğlu’na tüp mide operasyonu

Rol aldığı dizi ve filmlerle tanınan ünlü oyuncu Tevfik Cemal İnceoğlu rahatsızlık duyduğu aşırı kiloları ve diyabet hastalığı için tüp mide operasyonu oldu. Tevfik Cemal İnceoğlu’nun operasyonu Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Türker Karabuğa ve ekibi tarafından yapıldı.

Rol aldığı dizi ve filmlerle tanınan ünlü oyuncu Tevfik Cemal İnceoğlu rahatsızlık duyduğu aşırı kiloları ve diyabet hastalığı için tüp mide operasyonu oldu. İnceoğlu’nun operasyonu Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Türker Karabuğa ve ekibi tarafından yapıldı.

Kaygısızlar dizisiyle ünlenen Tevfik Cemal İnceoğlu ‘Aklın Başına Gelsin’ adlı dizide canlandırdığı Seyfi karakteriyle de oldukça sevilen İnceoğlu şuan halen tiyatro eğitmenliğine de devam etmektedir. Tiyatrosunda genel sanat yönetmenliği yapmakta olan ‘Kristal Elma Ödüllü’ oyuncu ‘Şenlik Name’ ve ‘Sağ Salim’ filmlerinin yanı sıra sevilen reklamlarda da rol aldı. Tevfik Cemal İnceoğlu 53 yaşında; zayıflama ve diyabet hastalığından kurtulma kararı alarak İzmir’deki bir özel hastanede tüp mide ameliyatı oldu.