Whatsapp Canlı Destek
Telefon Hemen Ara

Görenler tanıyamıyor! Usta oyuncu tam 52 kilo verdi…

Çok sayıda dizide izlediğimiz ve Özcan Deniz, Hatice Aslan, Perihan Savaş, Sinan Bengier ve Turan Özdemir gibi isimlerle ile sinema filmlerinde de rol alan usta oyuncu Semra Sima’yı, şimdilerde görenler tanımakta güçlük çekiyor.

52 kilo veren usta oyuncu, tam 135 kilodan 82 kiloya düştü. Semra Sima ile yıllar önce Ahmet Çevik’in bir tiyatro oyunun galasında sohbet etmiştik. Arşivimde, başarılı tiyatrocu dostum Burak Akbulut ve Semra Sima ile aynı karede olduğumuz bir fotoğraf buldum. Semra abla o zamanda kiloluydu ama daha sonra 135 kiloya kadar çıktı. Şimdilerde ise ünlü bir doktorun kendisine sponsor olması, değerli oyuncumuzun hayatını değiştirdi. Bende kendisi ile küçük bir söyleşi yaparak, bu değişimin sırrını sordum. İşte söyleşimiz: Semra ablacım sizi tanıyamadım! Bu değişim nasıl oldu? Tüp mide ameliyatı oldum. Kaç kilo verdiniz? 135 kilodan 82 kiloya düştüm. Bu kararı nasıl verdiniz? Oyuncu arkadaşım Gülnihal Demir’in zayıfladığını görünce, kendisine nasıl kilo verdiğini sordum. Bana tüp mide ameliyatı olduğunu söyledi ve doktoru Op.Dr. Türker Karabuğa ile tanıştırdı. Türker Bey bana sponsor oldu. Hiçbir ücret ödemeyecektim ancak korkuyordum ve doktorumuz bu korkuyu yenmem için beni 6 ay bekledi.

“TÜP MİDE CANDIR GERİSİ HEYECANDIR”
Hayatınızda neler değişti?
Tansiyon, şeker ve uyku apnesi rahatsızlığım vardı ve şimdi hiçbiri kalmadı. Herkese bu ameliyatı tavsiye ediyorum. Tüp mide candır gerisi heyecandır. Yeni projeler var mı? Sürpriz bir sinema filmi projesi var. Korku filmi ama henüz adını açıklayamıyorum. Semra Sima kilo verdikten sonra ise doktoru ve ekibi ile bir araya geldi.